Trucker

Ponořte se do světa užitkových vozidel

Trucker

Van

Peugeot Boxer pro Českou poštu

-red- 03.11.2021 08:00

Peugeot Boxer pro Českou poštu

Dlouholetá fleetová spolupráce s distributorem pošty přinesla značce Peugeot dalších téměř 300 registrovaných Boxerů.

Už v roce 2013 si státní společnost zabývající se distribucí pošty v ČR vybrala prostřednictvím leasingu značku Peugeot jakožto svého dodavatele převážně lehkých užitkových vozů. Na první zakázku čítající 400 užitkových dodávek navázaly další, přičemž se vždy jednalo o objednávky v řádu stovek kusů. Celkově za 8 let odebral tento nejvýznamnější klient značky Peugeot v ČR přes 4 000 vozů, a stal se tak největším odběratelem značky v regionu střední a východní Evropy.

Také v letošním roce distributor pošty a leasingové společnosti se značkou Peugeot uzavřely obchodní dohodu, a i tentokrát se stejně jako v minulých letech jedná pro český import Peugeotu o největší fleetovou zakázku roku. I přes extrémní výrobní omezení se letos podařilo registrovat 295 vozů Peugeot Boxer, které budou sloužit k distribuci pošty v Česku. Polovina z odebraných vozů byla pořízena formou operativního leasingu zajišťovaného společností ALD, druhou polovinu pak klient odebral formou finančního leasingu prostřednictvím společnosti ČSOB.

Fleetová spolupráce mezi oběma partnery má již teď předpoklady do budoucna, protože značka Peugeot se se svými populárními užitkovými modely v současné době účastní dalších tendrů s otevřeným potenciálem na stovky kusů poštovních vozů pro rok 2022.

„Jsem nesmírně rád, že se nám opět letos i přes krizové situace postihující dodavatelsko-odběratelské řetězce v různých odvětvích a v celém světě podařilo zakázku takřka 300 vozů realizovat. Pokračující dlouholetá spolupráce s distributorem tisku svědčí o nejlepším poměru cena-výkon na trhu, jakožto i o kvalitě a dostupnosti servisní sítě, což jsou aspekty, kterými jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější požadavky naší fleetové klientely,“ prohlásil Lukáš Hošek, vedoucí fleetového prodeje.

Zdroj: P Automobil Import s.r.o.

 

Fotogalerie

Další články o stejném modelu | Další články o stejné značce | Vstup do diskuze (0)   Tisk Facebook Twitter



Newsletter

Přejete si odebírat newsletter?





Partneři webu

logo-man 133810

logomercedes 133902



Další články

  • Ford Pro již přijímá objednávky na nový Transit Custom a Tourneo Custom

    Ford minulý týden oznámil, že začíná přijímat objednávky na nový Transit... >>

  • Modely ID. Buzz a nový Amarok získaly po pěti hvězdách Euro NCAP

    Evropská zkušební organizace Euro NCAP oznámila výsledky aktuální série testů... >>

  • Ford Ranger Platinum je k dispozici

    Společnost Ford Pro představila pick-up Ranger ve výbavovém stupni Platinum. Do... >>

  • Ford Pro představuje nový víceúčelový model E-Tourneo Custom

    Společnost Ford Pro dnes odhalila zcela nové E-Tourneo Custom, které stojí v... >>

  • První továrna na světě sériově vyrábějící užitkové vozy poháněné vodíkem, elektřinou i fosilními palivy

    Carlos Tavares, šéf koncernu Stellantis, oznámil během své návštěvy v továrně... >>

  • Ford Ranger Raptor bude na náročném pouštním maratonu

    Ford dnes oznámil, že Ranger Raptor nové generace se zúčastní jednoho z... >>

  • Volkswagen Multivan 6.1 – klasika dotažená k dokonalosti

    Značka Volkswagen Užitkové vozy připravila pro své zákazníky mimořádně... >>

  • E-SALON představí vývoj v oblasti čisté mobility i pravidla bezpečné jízdy

    Veletrh čisté mobility e-SALON nabídne letos bohatý program nejen pro... >>




Menu

  • Novinky |
  • Truck |
  • Van |
  • Historie |
  • Časopisy |
    • Doprava a silnice
    • Trucker
  • Bus |

Newsletter
O nás

Vyhledávání

Právě
v prodeji
Trucker
č. 3-4/23

Předplatné

Trucker

Novinky | Truck | Van | Historie | Časopisy | Bus |

Všechna práva vyhrazena © | 2011 - 2023 Redakce Trucker | Mapa stránek | Redakce stránek | Napište nám | Předplatné | RSS | GDPR | CMP | Autoři
design by zmares | system by SABRE |